Dorian Consulting

hakkımızda

İhracat Danışmanlığı

Dorian Consulting Ege’nin incisi İzmir’de kurulmuştur. İthalat, ihracat ve Pazar araştırması alanlarında edinmiş olduğumuz tecrübelerimizle, bizim için değerli olan müşterilerimizin isteklerini titizlik ve özveriyle yerine getirmekteyiz. Böylelikle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamış olup ismimizi hep bir adım öne taşımayı hedefliyoruz.

Dorian Consulting’in en önemli iki kuralı olan taleplere en hızlı şekilde cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Dolayısıyla Dorian Danışmanlık Siz değerli müşterilerine daha iyi hizmetlerde bulunabilmek için kendini yenileyen yapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla çalışmakta ve tecrübeli kadrosu ile kısa sürede müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmektedir.

Dorian Consulting

Hizmetlerimiz

Dorian Danışmanlık olarak bünyesinde Dış Ticaret departmanı bulunmayan firmalar için Pazar araştırması, üç farklı dilde mail takibi, potansiyel müşteri bulma, satış, satış sonrası ihracat prosedürlerinin takibi, ihracatta gerekli olan evrakların hazırlanması, gümrük prosedürlerinin takibi, yurt içi ve yurt dışı nakliye organizasyonu, satışı gerçekleştirilen ürünlerin müşteriye teslim sürecinin takibi, ithalat ve ihracat prosedürlerinin takibi, Sosyal Medya hesaplarınızınız yönetimi gibi hizmetleri sunmaktayız. Profesyonel ekibiyle Dorian Danışmanlık olarak bizler sizlere kaliteli hizmet sunarken, üç ana başlıkta topladığımız hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Dış Ticaret Danışmanlığında öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği danışmanlık firması olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmak.

Önemli kilometre taşları

Neler Başardık

0
Yıldır
0
Ayrı Ülke
0
Bitmiş Projeler
0
Mutlu Müşteri