Dış Ticaret Danışmanlığı

Bünyenizde Satış aynı zamanda Pazarlama ve Dış Ticaret Departmanınız yoksa Dış Ticaret Danışmanlığı ile ilgili detaylı bilgi almak için bize yazın.

Dorian Consulting olarak özellikle İthalat, ihracat ve gümrük işlemlerinde uzman, pazar araştırmalarınızda destekçi ve çözüm ortağınızdır.
İthalat, ihracat hatta gümrük işlemleri nasıl yapılır. Süreçleri nelerdir bilmiyorsanız bize yazın. Size özel hizmetlerimizle tüm süreci biz yönetelim, zamanınız size kalsın!
Yurt dışına Nasıl Satış Yaparım diye merak ediyorsanız. Yurt dışına mal satmak istiyorsanız ve bu konuda destek arıyorsanız doğru yerdesiniz. ithalat, ihracat, teşvikler hatta sosyal medya yönetimi süreçlerimizi Dorian Danışmanlık olarak biz yönetelim.
Daha detaylı bilgi almak için bize yazın!
https://www.dorianconsulting.com

İhracat Danışmanlığı

Adım Adım İthalat & İhracat Nasıl Yapılır?

İhracat Danışmanlığı Ankara

Dış Ticaret Danışmanı

İthalat Nasıl Yapılır?

İhracat Danışmanı

Dış Ticaret Danışmanlık Hizmetleri
İthalat Danışmanı

İhracat Danışmanlık İzmir

Dış Ticaret Nedir?

İhracat Danışmanlığı İstanbul

İthalat İhracat

E-ihracat Nedir , Nasıl Yapılır ?

İhracat Danışmanlık Ücretleri

Satış ve Pazarlama

ihracat Nasıl Yapılır?

Dış Ticaret Danışmanlık Firmaları

İthalat veya İhracat  yapmak mı istiyorsunuz ?

Yurt dışına mal satmak istiyorum mu diyorsunuz?  o zaman doğru yerdesiniz .

Dorian Consulting olarak bünyesinde Dış Ticaret departmanı bulunmayan firmalar için Pazar araştırması bunun yanında İngilizce, Rusça ve Fransızca dillerinde mail takibi, potansiyel müşteri bulma, satış, satış sonrası ihracat prosedürlerinin takibi, ihracatta gerekli olan evrakların hazırlanması, gümrük prosedürlerinin takibi, yurt içi ve yurt dışı nakliye organizasyonu, satışı gerçekleştirilen ürünlerin müşteriye teslim sürecinin takibi, ithalat ve ithalat prosedürlerinin takibi, son olarak Sosyal Medya hesaplarınızınız yönetimi gibi hizmetleri sunmaktayız.

Dış Ticaret Danışmanlığı

Dorian Consulting

DışTicaretDanışmanlığı , İhracatDanışmanlığı , DışTicaretPazarAraştırması , İhracatDanışmanlık , İthalatİhracatDanışmanlığı , İthalatDanışmanlığı , RakipAnalizi , DevletDestekleri , Hangi Fuarlara Katılmalıyım , NasılMüşteribulurum , NasılİhracatYapabilirim.

Dorian Consulting

Profesyonel ekibiyle ‘Bir ihracat süreci nasıl gerçekleşir? İhracat aşamaları nelerdir? İhracat operasyonunla hangi evraklar kullanılır? Sevkiyat nasıl organize edilir, gümrük işlemleri ne zaman nasıl ve kimler tarafından yapılır gibi sorularınız ile ilgili Dorian Danışmanlık olarak bizler sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz.
Dorian Consulting ilk olarak Pazar araştırmasını aynı zamanda Müşteriler ile yazışmaları bunun yanında Satış sonrası en uygun fiyata nakliye organizasyonlarının planlanlanmasını, İhracat evraklarının hazırlanmasını hatta Gümrük işlemlerinin takibini yapıyor kısacası zamanınız size kalıyor.
İzmir , İstanbul , Ankara ,Bursa , Kocaeli , Antalya , Mersin , Trabzon …